Výstava fotografií ČaV


Katedrála Božského Spasitele Ostrava

Výstava fotografií
Člověk a víra 2018
30. 9.-26. 10. 2018

Vernisáž výstavy 30. 9. 2018 v 10.30 hod

Plakát výstavy ke stažení ve formátu jpg.
Plakát výstavy ke stažení ve formátu PDF - ve formátá A4.
Plakát výstavy ke stažení ve formátu PDF - ve formátá A5.


Fotografický spolek Člověk a Víra se vznikl v roce 2011. Díky preciznímu přístupu k práci, znalosti liturgie a fotografickým výsledkům si jeho členové dokázali vybudovat pevné místo v církevních strukturách. Těší se podpoře České biskupské konference, a jsou fotografy předních chrámů v Čechách i na Moravě.
Fotografové dokumentují důležité události v církevním prostředí v ČR s občasným přesahem do dalších zemí. Fotografie členů spolku jsou pravidelně publikovány v církevních i jiných periodikách, v knihách a na sociálních sítích. Spolek pořádá každoročně výstavy nejlepších fotografií zobrazujících život církve za poslední rok.
V katedrále Božského Spasitele v Ostravě bude výstava fotografií spolku Člověk a víra od 30. 9. 2018 do 26. 10. 2018. Výstava proběhne pod záštitou biskupa ostravsko-opavského Msgre.Františka Václava Lobkowicze a Ing. Zbyňka Pražáka, Ph.D. náměstka primátora města Ostravy.
Vernisáž výstavy, na kterou jste všichni srdečně zváni, proběhne v neděli 30. 9. 2018 v 10.30 hod (po mši svaté).Přijďte si spolu s námi prohlédnout zajímavé a krásné fotografie.
Použité fotografie jsou součástí výstavy a jsou vytvořeny členy spolku Člověk a víra